Ga naar de inhoud
Merel- en Vinkenstraat - Krimpen a/d IJssel

Nieuwbouw

In Krimpen aan den IJssel gaat QuaWonen 14 eengezinswoningen aan de Merelstraat en Vinkenstraat slopen. Op deze plek is het plan om een appartementengebouw terug te bouwen.

 

Projectgebied

De te slopen woningen zijn twee woonblokken aan Merelstraat nr. 22 t/m 34 en Vinkenstraat nr. 21 t/m 33.

 

Nieuwbouw

Na de sloop wordt plaatsgemaakt voor vervangende nieuwbouw. In de nieuwbouw worden ongeveer 35 appartementen teruggebouwd. Dit wordt een mix van twee- en driekamerappartementen.  

 

Kan ik mij aanmelden voor een woning?
De sociale huurwoningen publiceren we via Woonnet Rijnmond. Er is nog niet bekend wanneer de woningen gereed zijn en wat de toewijzingscriteria zijn. Wij adviseren u zich alvast in te schrijven bij www.woonnetrijnmond.nl. Uw opgebouwde inschrijfduur kan uw kans op een woning vergroten.